Právě si prohlížíte Smoothie s granátovým jablkem

Smoothie s granátovým jablkem

Nikdy na světě nebude nic důležitějšího, než zdraví a život sám. Člověk může jezdit v luxusním SUV nebo tramvají, ale ve chvíli, kdy něco bolí nebo šíleně trápí na duši, jsme všichni na stejné lodi. Asi nikoho z nás neminuly úvahy nad tím, jak je možné, že ten a ten, sportovec tělem i duší, zdravě žijící člověk, dostane tu nejodpornější nemoc. Ten, který vykouří tři krabičky cigaret, sedíc u televize a nadávající na život, se pokojně dožije vysokého věku. Možná geny, možná štěstí, na to se asi nikdy nepřijde.

Jaká je vlastně myšlenka tohoto článku? Žijte! Žijte, bez ohledu na to, zda máte vše, co chcete nebo (ne)pracujete na pozici, o které dlouho sníte. Život nestojí na hodnotách majetkových, ale úplně jiných. Každý den si užívejte radosti, kterou vám přinášejí vaše děti, toho, že vás zrovna nic nebolí, toho, že padá sníh… Berte život jako dar, který vám byl na omezenou dobu propůjčen. Nečekejte na den, kdy se vše samo obrátí k vaší spokojenosti, protože to se samo nikdy nestane. Smějte se s druhými nebo třeba sami sobě. Dělejte si radost. Dělejte jí druhým. A hlavně – mějte se rádi. Mezi sebou, ale především mějte rádi sebe samotné, protože máte-li rádi sami sebe, vznikají dobré věci.

No a pokud vás přepadla nějaká choroba, jichž teď vzduchem létá spousta, umixujte si tohle smoothie. Díky obsaženým vitamínům a silně protizánětlivé skořici a kurkumě vás rychle postaví na nohy.

Smoothie s granátovým jablkem a salátem little gem

2 porce, 5 minut

1 salát little gem  1 banán • 1/4 ananasu  2 lžíce granátových semínek • 2 lžíce bílého jogurtu • 1/4 lžičky kurkumy  1/4 lžičky skořice • 4 datle

1.Do mixéru vložte nakrájený salát, zalijte 1 hrnkem studené vody a pořádně promixujte.
2. Když je směs jemná, přidejte ostatní pokrájené a očištěné suroviny a vše rozmixujte dohladka.

Mám k tomu co říct

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..