JIŽ UKONČENO/3-2-1 soutěžíme! Projekt Snídaně

JIŽ UKONČENO/3-2-1 soutěžíme! Projekt Snídaně

Nejdůležitější a zároveň nejvíce zanedbávané jídlo dne. Speciálně v tomto období, kdy na nás ze všech stran útočí viry a všudypřítomná únava. Proto jsem se rozhodla, že s tím zanedbáváním zkusím něco udělat. Jdete do toho se mnou?

Abych vás v tom trošku podpořila a hlavně povzbudila, mám pro vás malou soutěž. V příštích dnech (konkrétně mezi 13. – 20. listopadem 2016) mi napište, jak u vás probíhá ráno. Je úplně jedno, jestli to bude nějaký tip pro lepší vstávání, oblíbený snídaňový recept nebo mi prostě jen napíšete, jak si ranní čas u stolu užíváte s rodinou.

A o co se vlastně hraje? Není to nic velkého, ale rozhodně vám to udělá radost a vstávat se vám bude o něco líp. Dávám do placu výbornou domácí granolu, a to v zásobě na celý týden pro jednoho z vás. Je plná prémiových surovin, hodí se k mléku, jogurtu nebo jen tak k samostatnému ujídání rovnou ze sáčku.

Po ukončení soutěže vylosuje sám pan Vendelín jednoho z vás a pokud vybraný lísteček nezblajzne, budete to právě vy, komu budou ostatní členové rodiny závidět královskou snídani ♥

Tak co? Jdeme do toho?

Jak na to? Jak už jsem psala výše, pošlete mi nějaký ranní recept nebo osobní tip na e-mail uvedený zde v kontaktu nebo jej nahrajte jako příspěvek na FB stránky nebo svůj Instagram a označte jej hashtagem #takhlevstavamja.

A jako malé nakopnutí do začátku přidávám recept na skvělou a hlavně velmi rychlou a jednoduchou ovesnou kaši se slaným karamelem.

ovesna-kase-se-slanym-karamelem

Mám k tomu co říct

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close Menu