V případě zájmu o spolupráci s blogem Tvoříme domov mi neváhejte napsat na kamila.opl@seznam.cz. Budu se těšit ♥

 

Martinus.cz a jeho #kniznimlsani byl jedním z mých malých snů. Nyní se můžu podílet na recenzích skvělých kuchařek. Víc číst & víc jíst! Teď už jen získat #vicecasunacteni.
Cukrfree – Janina Černá
Zrno je grunt – Laura Agar Wilson
Jak chutná dolce vita – Eleonora Galasso
Lahodně s Ellou a přáteli – Ella Mills
Nová biokuchařka – Hanka Zemanová
Pravé a lahodné jídlo – Chrissy Freer
Máma mele vločky – Martina Alinče Dvořáková
Manželé v kuchyni – Jirka a Marika Kučovi
5 ingrediencí – Jamie Oliver
Na stránkách bylinných produktů značky Serafin najdete ty nejzdravější z mých receptů. Kdysi dávno mě totiž právě paní Benediktová navedla na cestu, díky které jsem zjistila, že vše v těle můžeme ovlivnit pomocí jídla. Najdete zde proto pouze recepty bez rafinovaného cukru, bílé mouky, mléka a průmyslově zpracovaných potravin.

AP servis

Pro AP servis jsem měla možnost otestovat legendární kuchyňský robot Kitchen Aid, který u nás doma prošel skutečně velkými zkouškami. Kdo z vás už mě nějakou dobu čte, tak ví, že všelijací kuchyňští pomocníci rozhodně moc neodpočívají, stejně tak náš na chvíli adoptovaný kamarád. Chléb, maso, třená těsta a mnoho dalšího, to vše zhruba třikrát týdně.

Pětidenní live cooking show při příležitosti znovuotevření Alberta v OC Chodov. Celodenní vaření plné zdraví, barev a především skvělých chutí. Troufám si říct, že každého, kdo ochutnal, jsme s mými nejmilejšími holkami blogerkami nadchly a přiznávám, že i přes počáteční ochromující nervozitu jsem si celý tenhle (v tom nejpozitivnějším slova smyslu) cirkus náramně užila i s mikrofonem u pusy.

Close Menu