Právě si prohlížíte Již ukončeno: Vyhrajte kuchařku plnou zimních receptů

Již ukončeno: Vyhrajte kuchařku plnou zimních receptů

Kdo by si neužil ten moment, kdy ze zasněžené a studené zimy vejde do prohřátého a provoněného domu. Do teplé náruče místa, ve kterém na sporáku bublá horká polévka a v konvici čeká kořeněný svařák. Místo, které má svou tajnou skrýš na dobroty plnou zimních chutí. Chtěli byste vyhrát kuchařku, v níž recepty na všechny podobné radosti najdete? Ve spolupráci s internetovým knihkupectvím Martinus jsem pro vás připravila malou soutěž o novou zimní kuchařku od Apetitu a několik milých drobností z dílny Martinusu k tomu. Tak jdeme na to!

 

Účast je jednoduchá: odpovězte mi na dvě jednoduché otázky.
♥ Uvařte si kakao, v klidu se posaďte a zamyslete se nad tím, jaká je vaše nejmilejší zimní vzpomínka.
♥ Pro tu druhou hledejte nápovědu přímo v knihkupectví – kolikátou knihou ze série sezónních apetitích kuchařek právě Zima je (díl Podzim je druhý)?

Odpovědi mi, prosím, pište do komentářů pod tento článek. Máte na to čas až do neděle, tedy půlnoci 10. prosince 2017. Následující pondělí s Vincíkem vylosujeme jednoho z vás a uděláme vám radost ♥ Výherci se ozvu mailem.

Tento příspěvek má 18 komentářů

 1. Ludmila Pilátová

  Nejmilejší zimní vzpomínka je uplně jednoduchá. Letos od ní uběhne 6 let 🙂 Bylo 22.12.2011 a v 1:23 se mi narodila ma uzasna a sikovna dcera <3 A i když jsem ten rok trávila Štědrý den a večer v porodnici, bylo mi nejkrásněji na celém světě. Vedle mě ležel krásný uzlíček lásky a manžel mi donesl do porodnice svůj první bramborový salát :-))) takže co chtít víc :-)))

  add 2 ) a řekla bych že 4 :-)) Jaro, Léto, Podzim , Zima a tedy pokud budeme počítat Vánoční kuchařku tak 5 :-)))

 2. Terezie Najserová

  Nejmilejší zimni vzpomínka z minulého roku je na den 15.1., kdy se mi narodila sestra Anička ❤️ Rada vzpomínám na tu chvíli, kdy nám táta zavolal, ze už mám další sestru na světě 🙂 Jinak co se odpovědi na soutěžní otázku tyče, tak bych řekla, ze 4. je Zima.

 3. Adriana P.

  Moje nejmilejsi zimni vzpominka se kazdy rok opakuje- miluji Stedry vecer, kdy jsme vsichni pospolu a MAME SE 🙂
  A podle me 4

 4. Péťa

  Nejhezčí zimní vzpomínku mám na období, kdy jsem se konečně naučila lyžovat. Konečně jsem se přestala válet v rozbředlém sněhu a užívala si ta nádherná, nádherná panoramata. A neměla jsem pořád mokrý zadek, to bylo taky plus 🙂
  Jinak jde o 4 knihu ♥

 5. Tearunka

  Když jsem si přečetla první dva komentáře, napadlo mě, “doprčic!” Obě děti se mi totiž narodily v létě 😂😂😂 no takže to netrumfnu, ale já doufám že nejkrásnější zimní zážitek mě teprve čeká, obě děti u stromečku 🎄❤️ Odvzdycky miluju zimu, a to že s ni přijdou Vánoce je pro mě za odměnu 🙌😇
  Knížka je myslím třetí v edici.

 6. Martina

  Nejmilejší vzpomínka je asi na moji babičku jak vždycky sedávala na schodečku při rozdělování dárků v mém pokoji. Zima by měla být čtvrtou knihou v edici.

 7. Terezie Kopečná

  1) jednoznačně kdyz jsem byla malá, to ještě o Vánocích padal sníh a tatínek mě vozil na saních! Vzpomínám na to dodnes a ráda bych, aby pak v budoucnu měli taky takovou vzpomínku
  2) podle me je kniha 3 v edici 🙂

 8. ZuKlik

  1/ čerstvá vzpomínka na loňskou zimu – opravdová zasněžená zima a běžkování ráno před prací, skvělý domácí sirup na svařák a nejlepší rumové kuličky (z nouze jsem místo rumu použila 80% Stroh a už u toho zůstaneme i letos, tato „pánská“ verze měla velký úspěch)
  2/ prošla jsem všechny Apetity a zdá se, že Zima je zatím 3.knihou v edici Apetit sezona

 9. Veronika

  Každoročně je to poletování prvních sněhových vloček…a nejlepší je sledování z tepla domova s něčím dobrým na zahřátí. A krásná vzpomínka jsou první Vánoce mého syna, když s otevřenou pusou zíral na vánoční stromeček:)
  Myslím, že je to 4. kniha.
  Děkuji za soutěž a přeji poklidný adventní čas.
  Veronika

 10. Charlotteee

  Ahoj,
  krásných zimních vzpomínek bych asi měla hodně, z vyprávění mi však vždycky vykouzlí úsměv na tváři ta, jak mě jako malou vzal taťka s mamkou na procházku na konec naší malé zasněžené vesnice. Byly tam obrovské závěje, a stejně jako přes rok i v 30 letech skáču do kaluží, tak v zimě celý život skáču do sněhu. A tak jsem skočila. A zapadla tam skoro až po hlavu. A nemohla jsem ven! Tak mě táta vzal za ruce a táhnul mě ven jak babka s dědkem řepu. Táhl, táhl, ale s botičkama mě nevytáhl…

  1. Charlotteee

   Jo! A je to 4. kniha 🙂 Málem bych zapomněla

 11. Věra

  Má nejmilejší vzpomínka je na den, kdy jsem se stala babičkou. Se svou vnučkou si užívám každičký den. Je to takové sluníčko, že i tyhle šedé dny dokáže svým úsměvem úplně rozzářit.
  Podle mě je kniha 4. v edici 🙂

 12. Kristýna

  Když jsme spolu s přítelem začínali chodit a vyrazili jsme společně na vánoční trhy, začalo krásně sněžit a hřála nás láska. =)

 13. 1. Nemám asi jednu vyhraněnou vzpomínku. Moc ráda vzpomínám na zimní radovánky s dětmi když byly malé, na prosincový výlet s manželem do Prahy před pár lety, kdy mrzlo až praštělo a nebo první sníh našeho štěňátka loni. Jsou to krásné vzpomínky a jsem ráda, že je mám 🙂
  2. Měla by to být 4. kniha

 14. Jana Novotná

  Nejmilejší zimní vzpomínka, respektive už je to tradice…. O druhém svátku vánočním se scházíme celá rodina u babičky, rok od roku je nás víc,bohužel druhým rokem i o dědečka míň, ale stále převládá stejná pohodová a rodinná atmosféra, vzpomínáme, vyprávíme historky kdo co za rok prožil,smějeme se (v dobrém)těm našim nejmenším,zobeme cukroví,posloucháme koledy,popíjíme svařák a máme se prostě dobře. Na závěr uděláme hromadnou fotku a rozejdeme se. Na tohle se já osobně těším už pár let víc než na štědrý den:-)

 15. Jana Novotná

  zapomněla jsem odpovědět na druhou otázku:-D Zima je zatím poslední v edici Apetit sezóna,takže čtvrtá.

 16. Katka Souk.

  Já mám trochu zvláštní nejmilejší zimní vzpomínku, jako první si vždy vybavím okamžik, kdy jsme s taťkou sáňkovali a během chvilky jsem měla vyraženy všechny zuby 😀 Trochu jsme narazily do zmrzlého kmene stromu 😀 Byli mi asi 3 roky a pamatuji si to jako by to bylo včera. Nejlepší na tom bylo že místo pláče jsme se všichni naprosto smály. 😀
  A knížka je 4 v pořadí se sezónních knih Apettitu 🙂

Mám k tomu co říct

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..