Římské rolety představují elegantní spojení mezi roletami a záclonami

Hledáte stylový prvek, který byste mohli přidat do své domácnosti? Pak to mohou být třeba římské rolety. Představují estetický prvek, který je příjemný, praktický a funkční.

Co jsou římské rolety?

E-shop zebra-shop.cz nabízí látkové okenní rolety, které se dají montovat do zdi nebo do stropu. Dokonale doplní interiér domácnosti i komerčních prostor. Vybrat si můžete ze široké nabídky moderních odstínů látek. Ty instalují na kvalitní profil opatřený řetízkovým ovládáním.

Látky římských rolet vytvoří pravidelné sklady. Oproti klasickým roletám se tento typ shrnuje do elegantních vlnek. Jejich údržba je obdobná záclonám. Látku velmi snadno vyperete.

Jaké výhody nabízejí římské rolety?

Umožňují snadnou regulaci světla. Podle potřeby je nastavíte tak, abyste měli dostatek soukromí. Interiéru dodají elegantní vzhled a díky tomu, že jsou k dostání v široké barevné škále, vyberete si vhodný model téměř pro jakýkoli typ interiéru. Barvu sladíte s jeho celkovým vzhledem. Díky své konstrukci a materiálům, ze kterých jsou vyrobeny, mohou pomoci zlepšit izolační vlastnosti vašeho domu. V horkých letních dnech dodají interiéru příjemný chládek a v zimě naopak teplo udržují. Jak již bylo řečeno výše, velmi snadno se udržují v čistotě. Tento fakt uvítá každá hospodyňka. Vzhledem k tomu, že se vyrábějí z kvalitních druhů materiálů, poskytují dlouhou životnost. Nemusíte tedy investovat do jejich opravy či výměny za nové modely.

Na koho se obrátit?

Již byl zmiňovaný e-shop zebra-shop.cz. Ten nabízí nejen římské rolety, ale také plissé rolety nebo rolety den a noc.

Plissé rolety představují moderní způsob stínění a možnost oboustranného stahování. Látka, ze které jsou vyrobené, je složená do harmoniky a lze ji roztahovat dle potřeby.

Rolety den a noc naleznete v nabídce e-shopu v široké škále odstínů a různých typech látek. Představují dobrou kvalitu za velmi příznivou cenu.