Pár si vlastníma rukama postavil útulný srub snů

Tento pár postavil malý srub od základů pomocí stromů ze svého pozemku. Rémi a Noémie si říkají Wildcrafteři, protože vše vyrábí ručně, včetně svých domovů. Začali tím, že postavili malý domek z recyklovaných materiálů a žili v něm asi 5 let, a pak postavili tento neuvěřitelný malý srub s připojeným skleníkem a žijí v něm na plný úvazek.

Srub je asi 600 čtverečních stop a má 3 podlaží. V hlavním patře je koupelna, kuchyň, obývací pokoj a jídelna, loft ve druhém patře má 2 ložnice a podkroví ve třetím patře je umělecké studio pro Noémie.

Kromě stavby vlastního bydlení manželé plánují i ​​větší soběstačnost s produkcí potravin a již začali s přípravou velkých zahrad i skleníku s vyvýšenými záhony a taškou na sběr dešťové vody. Mají studnu, sbírají palivové dříví z půdy, jsou napojeni na hydroelektrickou síť provincie a používají kompostovací záchod a přístavek.

Páru se daří ve venkovském a odlehlém životním stylu, ale přiznávají, že to není vždy snadné. Všechny tyto projekty jsou hodně pracné, takže se snaží udržet tempo poté, co si uvědomili, že nemohou svůj sen uskutečnit najednou. Takže se přecházejí a rozvíjejí trpělivost..