Čeká vás rekonstrukce nebo stavba domu? Profesionální stavební firma ji vyřeší

Rekonstrukce, potažmo výstavba nového bydlení, je vždy velmi náročná činnost a ne každý ji zvládne svépomocí. Ideální je, obrátíte-li se na profesionály. Mezi takové patří i stavební firma N.A. STAVEBNÍ s.r.o. Jedná se o stavební firmu, která má dlouholeté zkušenosti a nabízí široké portfolio služeb. Svoji působnost soustřeďuje ne severní a střední Čechy a Prahu.

Nabídka služeb

Na webu Nastavebni.cz si můžete objednat novostavbu, rekonstrukci, ale i drobné úpravy. Specializací firmy je stavba objektů na klíč. Zajistí všechny fáze stavby, zemní práce, hrubou stavbu i finální úpravy. Zrealizovat si však můžete nechat pouze hrubou stavbu nebo dílčí stavební práce.

Pokud potřebujete zajistit rekonstrukci domu či bytu, s důvěrou se na firmu můžete také obrátit. Nemusíte se starat o žádný materiál, techniku ani odbornou práci.

Jaké výhody můžete očekávat?

Samozřejmostí jsou komplexní služby. Firma zajistí dohodnuté služby v plném rozsahu a přebírá zodpovědnost za všechny práce od zahájení až po ukončení domluvené zakázky. Pro realizaci předem domluvených prací disponuje dostatečným množstvích kvalifikovaných zaměstnanců. Ti prošli potřebným školením týkajícím se práce s konkrétními materiály, které budou během práce používat. Zajisté uvítáte zodpovědnost. Všechny práce se provádějí v souladu s projektem a materiály používané pro výstavbu či rekonstrukci souhlasí s těmi, které jsou uváděné v projektové dokumentaci.

Výsledná cena je vždy sjednávána předem a je konečná. Pokud dojde k nějakým změnám, jsou vždy předem konzultovány a domlouvány. Chcete-li vidět některé realizované projekty, zavítejte na web nastavebni.cz.