Kontejnery pro skladování nebo vytvoření sanitárního a obytného zázemí

Potřebujete vyřešit prostorové potřeby? Hledáte vhodné zázemí na staveniště, dočasnou kancelářskou budovu, ubytovnu nebo sklad? Pak se obraťte na firmu ALFA Container rent s.r.o, která nabízí k pronájmu obytné, sanitární a skladové kontejnery a sestavy vytvořené dle přání zákazníků. Pronájem kontejnerů je tak ideální volbou.

Proč právě ALFA CONTAINER?

Firma nabízí k pronájmu přes 900 kontejnerů. Lze je využít pro skladování, sanitární a obytné zázemí, jako mobilní vrátnice, šatny, kanceláře či zázemí pro sezónní kavárnu, bistro a jiné. Jejich největšími výhodami jsou ekonomická dostupnost, rychlá výstavba, různé velikosti a typy, variabilita a flexibilita.

Každý z nich je připravený k okamžitému používání. Je vybavený vším potřebným. Disponuje elektroinstalací, topením, které zajišťují elektrické přímotopy, osvětlením, zásuvkami i vypínači. V případě sanitárních modelů jsou tyto opatřené potřebnou sanitární výbavou. Jednotlivé kontejnery snadno vzájemně propojíte díky venkovním propojovacím kabelům a vzniknou vám tak sestavy či modulové objekty. Můžete si vystavět dokonce i objekty o dvou podlažích a to díky pevné a kvalitní konstrukci kontejnerů. Pořídit se dá i různé příslušenství.

ALFA CONTAINER to nejsou jen kontejnery

Společnost nenabízí pouze kontejnery, v její nabídce naleznete také pronájem mobilních toalet a mobilního oplocení.

Mobilní toalety představují snadné a rychlé řešení v případě potřeby vytvoření dočasného sociálního zázemí na malé či velké společenské akce. Sjednat si můžete pronájem krátkodobý i dlouhodobý.

Pronájem oplocení zase zajistí ochranu proti nežádoucími vniknutí do jakéhokoli objektu. Také pomůže vymezit prostor nebo usměrní pohyb osob po jakémkoli areálu. Jeho výstavba je rychlá a snadná. Mobilní oplocení je velmi flexibilní a šikovný pomocník v celé řadě situací.