Muž si vytvořil malý kompaktní dům pro spokojený život

V této týdenní epizodě navštívíme inspirativní, ultra kompaktní malý dům ve Francii, který je naprosto nabitý úžasnými designovými nápady. Ve světě architektury nic nepodporuje inovace a vynalézavost jako omezená plocha a tento malý dům je skvělým příkladem toho, kolik funkcí se může vejít do malého prostoru!

Dům se také může pochlubit některými opravdu elegantními funkcemi, jako je úschovna kol a dokonce i lezecká stěna! Toaleta je standardní velikosti splachovací toalety, ale můžete přidat i kompostovou toaletu.

Prostor na spaní má několik možností. Použijte futon a v noci ho stáhněte. Použijte válendu nebo válečkovou postel. Stůl/pracovní plocha zabírá celou přední část domu a je ideální pro práci nebo jídlo.

Kuchyně je srdcem jejich domova a může se pochlubit dostatečným prostorem pro vaření a pečení. Je unikátní velkým dřezem, indukční varnou deskou a překvapivě velkým úložným prostorem. S nábytkem vyrobeným na míru a zaměřením na užitek vytvořili útulný prostor, který splňuje všechny jejich potřeby. Kamna na dřevo dodávají teplo a atmosféru, takže jsou ideálním místem pro chladné večery.