Skříň se umí proměnit na multifunkční nábytek na spaní

Tyto pohodlné CabinetBeds od Cabinetbed mohou změnit váš obývací pokoj na jednu bonusovou ložnici. Více než jen nábytek; CabinetBeds je módní záležitost s pohodlím peříčka. Kreativní design a všestrannost, kterou lze během několika sekund převést a zároveň vytvořit maximální prostor pro vaše ostatní věci, nás odlišuje.

Na rozdíl od tradiční murphy postele byla skříňová postel navržena tak, aby ladila s ostatním nábytkem v místnosti. Díky nim je extrémně snadné přidat další místo na spaní do téměř jakékoli místnosti v domě!

Vytáhněte spodní úložnou zásuvku. Každá značka, kterou nabízíme, má jiný typ úložné zásuvky, kterou nabízí, ale nakonec poslouží ke stejnému účelu při vytahování postele. Odklopte horní část/přední panel postele. Položte ji pěkně na zem a vyklopte ji podruhé. Vytáhněte matraciUdělejte postel!

Opravdu je to tak jednoduché. Jakmile to uděláte několikrát, bude vám trvat méně než 30 sekund, než budete mít postel Queens Size Cabinet připravenou pro vás nebo vaše hosty ke spánku. CabinetBed’s jsou vyrobeny tak, aby vydržely, vyrobené z masivní březové překližky a vydrží více než 250 kg. CabinetBed lze použít jako stojan pro ploché obrazovky s úhlopříčkou až 60 palců.

Potah matrace je vyroben z bambusu a je snímatelný a pratelný. Ve složeném stavu se můžete těšit z krásného špičkového kusu nábytku s velkou úložnou zásuvkou pro další lůžkoviny. Existuje několik verzí těchto skříňových postelí, více informací o cenách a modelech najdete na jejich webových stránkách CabinetBed

Každá postel Cabinet může také podporovat televizi – až 500 liber! Pro funkci, pohodlí a design nemůžete udělat nic lepšího než postel Cabinet. Je to jeden z nejstylovějších a nejinovativnějších kusů nábytku na trhu a je to investice do mnoha nocí dobrého odpočinku.